Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz ACE- #9386 üzenetére

    Hát én Tesco-ba már vittem vissza rossz cuccot az árát kértem vissza, majd besétáltam és akciósan olcsóbban megvettem

    Olyan szempontból azért más egy nagy készlettel rendelkező áruház mint egy webshop ahol nincs készleten szinte semmi
    Én még nem jártam az ipon üzletében de gondolom alap dolgok azért vannak a polcon(CD, memória kártya, keresett tintapatron esetleg, ami kelendő)

    Meg azért nem is egy kategória egy MM, Tesco de még egy euronics se mint mondjuk az ipon(nagyobb erőt képviselnek a beszállítók felé is)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • HUN]Repa

    aktív tag

    válasz ACE- #9386 üzenetére

    Én azt is el tudom képzelni, hogy már jóváírták nekik, az új meg olcsóbb volt már, a balhés ember meg elégedett lett így, bukó meg nincs, és eladtak egyet végül.
    Nálunk biztosan nem így van, tudod te is már többször kritizáltad is, hogy mi a beszállítói rendezéstől tesszük függővé a kimenetelt. Jelenleg nem is lenne arra kapacitás, hogy ilyeneket figyeljünk, hogy mikor olcsóbb az egyik ár, de lehet, felprogramoztatom előbb utóbb:) ja mégsem, mert a nyerészkedett termék akkor a polcon állna, a gari meg csak telne, míg valaki meg nem rendeli, ami ilyen választéknál esetleges lehet, lássuk be. Mondjuk viszont ha esetleg pont megrendeli valaki akkor jó lehet az okoskodás tehát csak ezeket kellene figyelni... Szóval azért nem olyan egyszerű ez.

    God save us from the arrows of the Hungarians.

Új hozzászólás Aktív témák