Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz L4mie #9983 üzenetére

    Amennyiben a cég tevékenységi körével kapcsolatos az áru, úgy nem él a 14 napos elállási jog. Amit egyébként nem értek, de ez van.

    Ennek ellenére a fentiek miatt lehet, hogy megpróbálom visszakérni a pénzt.

    (#9984) Rawulf: Válaszoltam, köszi. :) Sajnos mindenfélét kipróbáltam, igazából a leállási probléma OS független, mert letörölt OS-sel, bekapcsolt Wake On Lannal már a boot előtt, illetve az uefiből sem lehet leállítani a gépet, még a power gomb hosszan nyomásával sem, mert egyből visszakapcsol.

    A wake on lan funkcióra a kártyától függetlenül is szükségem van, úgyhogy emiatt már mindenképpen bukó. Már rendeltem egy USB 2-es vezérlővel rendelkező kártyát is de az több hét mire ideér, remélem azzal jó lesz.

    Elképzelhető, hogy a Renesas chip és az új alaplap inkompatibilis egymással. Az is lehet, hogy egy uefi update megoldaná a problémát, de láthatóan az ASUS nem nagyon érdekelt, nyitottam support ticketet, de nem teljesen a témába vágó választ adtak, konkrét UEFI bugot pedig nem tudom hol lehet reportolni (és nem is vagyok benne biztos, hogy az okozza).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák