Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sish

    tag

    válasz HUN]Repa #669 üzenetére

    Figyelj csak... Az egy dolog hogy te most ajánlottál nekem egy ilyen lehetőséget... De ez nem megoldás az ügyre! Ez csak nektek megoldás... én csak ártatlanul fizetnék még több pénzt. Egyszer már megvettem a videokártyát és kifizettem mindent. (csomagolást stb.) Arról nem tehetek, hogy elkallódott valahol és én csak egy üres dobozt kaptam :( Már 1 hete vizsgáljátok az ügyet... :F De mivel bizonyítod azt, hogy ti tényleg beletetétek a videokártyát? :F Mikor én küldök csomagot akkor lemérik de ha ti küldetek akkor azt nem??? Ezt most nem igazán értem, ugyanis ti is ugyanolyan feladók vagytok mint én... Az ipon igazán megelőlegezhetné nekem ezt a bizalmat, hogy mi nem loptuk ki. Láttam, hogy te próbálsz segíteni nekem. :R Többször rendeltem már tőletek és eddig semmi baj nem volt... Nem jött olyan könnyen össze a pénz rá azt elhiheted, de gazemberek nem vagyunk.
    A képet is föltöltöttem, egyből jeleztem mikor megláttam a csomagot, de a sofőrök nem várnak semmire... csipkedjem magamat mert ők sietnek... Mindig így jöttek a csomagok... :(
    Köszönöm a segítségedet! Tudom hogy te csak egy alkalmazott vagy és utasításokat hajtasz végre, de nem jókedvemből cigánykodok itt az igazamért :(

    Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

Új hozzászólás Aktív témák