Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sish

    tag

    Hát ezt a pofátlanságot... Már elnézést de ez már felháborító... Ezt le kell írnom!
    Nos úgy volt, hogy kapok egy új kártyát... Ez eddig nagyon frankó is, és akkor ma felhívnak, hogy ez úgy lenne megoldható, hogy kifizetem a felét és a másikat meg ÁLLÍTÓLAG a GLS kifizeti és ez még semmi... csomagot is kéne cserélni. Én adom a régi dobozt meg a csomagolást, ők meg adnak egy videokártyát, persze csak akkor ha kipengettem a 13000FT-ot. Bízzam rá az EGYETLEN bizonyítékot arra a cégre ahol ÁLLÍTÓLAG elcsórták a kártyámat... :Y Kecskére a káposztát... Nagy sz@rt. Én fizessek nekik mikor ÁLLÍTÓLAG a GLS nyúlta le, miközben ez az IPON hibája is, mert akkor mi a jó k..va anyukájának fizetem én nekik ki a +2000FT-t a garancia futárra??? :(( euchi hogy neked milyen igazad volt... SLI fél áron... Honnan tudjam, hogy ez nem egy nagy átverés??? és majd azt fogják a nyakamba akasztani, hogy én nyúltam le a kártyát és azt mondtam, hogy nem jött meg, így akartam féláron egy új videokártyát... Remélem elolvassa az az illető is akivel a telefonba beszéltem... Érdekes, hogy nagyon megszeppentél mikor elmondtam a véleményemet... De veled szembe a bizalomnak vége... Nem kétlem, hogy az iponosok is tudnak valamiről és azért kell annyira ez a csomag... Nagyon érdekes, hogy 2 napig hírét se hallottam az illetőnek és ez idő alatt 3 e-mailt is írtam neki és még most sincs válasz...
    Az állítólag szót nem véletlenül írtam naggyal.... ugyanis elég sok ez az állítólagos válasz...

    [ Szerkesztve ]

    Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

Új hozzászólás Aktív témák