Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davids83

    csendes tag

    Olvasgattam itt a hozzászólásokat, és elég "színesek"...
    Egyrészt fura hogy valakivel bunkók valakivel kedvesek, akár vásárlás, akár garancia intézés.. én azt mondom, mindenkivel úgy bánnak ahogy ő velük, ha lenézed az eladókat, ne várj kedvességet.. ha még ordítasz is nekik, akkor semmit se várj, a dolgokat nyugisan kell elintézni! Amúgy is, láttatok ti már nyugodt számtech-bolti eladót? Megértem őket is, dolgoztam szervízben, beszéltem eladókkal, hallottam tapasztalatokat, mikor a tapló vevő be akarja bizonyítani hogy ő jobban tud mindent.. persze nem védem őket, rengeteg a köcsög közöttük, de talán ha nem úgy nyitsz náluk, hogy bunkózol, akkor talán ő sem fog veled...
    Ezt így általánosságban írtam, az iPonnál nem vettem még, a haver azt mondta mindig onnan rendel, és elégedett, bár azt nemtom volt-e garanciális ügye...
    Szóval a lényeg, amihez jogod van ahhoz van, de ezt nem kell fenyegetően ismertetned, mert tuti nem azt a bánásmódot kapod amire vágysz! (amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten, vagy hogy is van a szólás)
    A hozzászólások amúgy nem győztek meg az üzlet inkorrentségéről, sztem tőlük fogok rendelni, és magamat ismerve (tapasztalat), eddig még nem volt olyan eset, hogy ne lett volna valami gondom a vásárolt számtech-cuccal... családi átok! :D És mivel monitort akarok venni, és vidéki vagyok, tuti nem fogom úgy elvinni, hogy nem ellenőriztem a pixelhibákat!
    Max majd írok ha mégsem vagyok elégedett!
    (a RAMokról annyit, hogy ugye szervízben dolgoztam, és rendszeresen úgy jöttek a RAMok az összeszerelésre váró gépekhez, hogy az alaplapi dobozban fetrengtek... én is azt gondoltam hogy árthat nekik, de nagyon ritkán voltak hibásak, tehát nem hiszem hogy ez olyan káros lenne... ha viszont sérült, akkor nemtom, bár sztem elég nehéz letörni róluk bármit, kivéve szándékosan)

    [ Szerkesztve ]

    Ami ami, az az...

Új hozzászólás Aktív témák