Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz HUN]Repa #200 üzenetére

    Nehogymár örüljön neki, hogy hetek után kap egy mailt, amiben közlik, ha qrva jó csillagzat alatt született, akkor talán elkészül az, amit 1ből cserélniük kellett volna:D
    Én ritka türelmes vagyok, de ha a 3. napon nem cserélték volna ki a cuccot vagy nem adják vissza a zsetont, valami ilyet üvöltöttem volna a telóba: " Nem érdekel a szervizetek, a nagykerek mégúgyse, én is dolgoztam számtech boltokban, oldd meg vazzeg, vagy csúnya világ jön rátok...most még szépen beszélek veled, mint a bogaraimmal, tudod azok is ÁLLATOK, de ne várd meg amíg felidegesítesz..." A mondat utsó felét sok helyen fel lehet használni..kb 2 hete kb amikor egy surmó bicikliboltos hétfő de. megpróbálta nekem beadagolni hogy a bicikli, amiért előre kipengettem 50k-t, és amit hétfőre ígért 100%-ra, alkatrészhiányban szenved...jó eséllyel szerdán jön hozzá alkatrész, de lehet csak pénteken...meg ideje is kevés van, mert most egyedül van...hát lol:D Furcsa mód, első reakciója az lett mikor magához tért, hogy "oké, akkor visszaadom a pénzt", a másodikra meg már gondolkozott is, hétfő du-ra meglett a bicaj, erősebb cuccokkal mint ahogy kértem, próbálta pedzegetni hogy ő most mennyire rosszul járt, de nem kapott tőlem 1ft-tal se többet mint amiben megegyeztünk. Kérdezttem az én hibámból? Na ugye nem, további szép napot...

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák