Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ValeHun

    csendes tag

    Nekem a ps3 hd portja lett kontakt hibás egy kisebb baleset következtében. Felhívtam ezt a csicska társaságot, h mennyibe csinálják meg. Azt mondja a hülye gyerek, a vonal túlvégén, h mivel ez alaplap javításnak számít így 24.000.- forint a költsége. Mondom, ember pár ezerrel kipótolom és veszek használtan egyet. Erre azt mondja vigyem be megnézik, mert az ingyenes és utána tud árajánlatot adni. De ha nem olyan a hiba, akkor 14.000.-be lesz. Mi az, hogyha nem olyan a hiba? HDMI portot kell rajta cserélni ez a hiba! Mondtam a kis lehúzósnak, h ha még pár percig kifogásolom az árat, akkor lehet, h 10ezer alá is le tudunk menni? Erre azt mondja, h 14ezer a legalja. Kérdezem, h ez miért lett ilyen fix mikor előtte 24ezert akart érte meg, h meg kell nézniük és, akkor mondanak árat rá? Hebegett habogott aztán ismételgette, h vigyem be meg alap javítás ennyibe kerül. Ugyh inkább hagytam.
    Tud netán vki olyan embert, aki otthon fusiban tudna hdmi portot cserélni? És nem több 10ezer forintért mint ez a semmirekellő hazug brigád?

Új hozzászólás Aktív témák