Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • karib

    addikt

    válasz emvy #9 üzenetére

    Télleg Codegent kértél és Acorpot kaptál?

    Nos, elmondom miért van ez. Én is pont most láttam ilyet :) Az enyém egy Codegen vas volt Acorp táppal, Acorp dobozban (!). A gyártótól rendeléskor lehet valszeg specifikálni, hogy mit rendelsz, talán akár más táppal is, vagy akár csak üres vasként is vehető ház. Szóval itthon vannak Codegen tápos Codegen vasak, meg mások (Acorp). Dettó a Task házakkal. Úgy látom, hogy amit a Coomp-Ker/Mycom duó forgalmaz, azok Acorp táppal jönnek. JNC-kkel nemtom mi a helyzet, azt is ők nyomják többek között. Tisztelet a kivételnek, pl. a Feel V házban egy nagyon pöpec 400W-os Huntkey táp van, én egy ilyenből rekviráltam és szépen fut (főleg egy Papst ventivel megtámogatva :) ).

    Amúgy jobb helyeken már 2 év gart adnak a tápokra. Coomp-Ker és Mycom az ő P4-es cuccaikra, illetve máshol az ''igazi'' Codegenekre is újabban. Nem mondom, hogy ezért kell verni az asztalt a kiskerben, de talán javul a low-end tápok minősége? Vagy csak a piaci verseny miatt forszírozzák a 2 évet, oszt javítják a hullottakat? Tuggyafene.

    Department of Redundancy Department

  • karib

    addikt

    válasz emvy #13 üzenetére

    Maga a Feel ház nem tett rám nagy benyomást, de a táp pöpec. A haver, aki papstosította elismerően szólt róla. Pedig hozzá már vittem egypár elhullott tápot, szóval látott bőven :)

    Ma láttam 400W-os Mercury tápot. Hát, a 250-es DTK-nk többet nyom nála... Nemtom, de egy tápnál valahogy a súly is számít. Van-e benne anyag... még ha csak hűtőborda formájában is...

    Department of Redundancy Department

Aktív témák