Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    Sziasztok!

    Én is egy 9.7"-os 6th gen-t szeretnék beáraztatni. Kettővel feljebb adott egy alapot, de kicsit más a helyzet nálam.

    A cucc:
    Wi-Fi only, 128gb, körben, elől, hátul patika, 0 perces kora óta tokban, üvegfóliával védve. Akku ~180 ciklus, 92%. Doboza, minden papírja megvan, (még új illata van a doboz belsejének, ha ez árképző :P ), töltőtéglát talán 2x ha használtam, gyári kábele nem törött, nem sárga. Nagyon ritkán lett elővéve, általában pár naponta 1-2 óra eBookozásra van használva.

    Egy kisebb "gondja" van. Hogy a touchID gomb bizonyos szögben mintha akadna :F Hibátlanul érzékel, nem kell erősen nyomni, csak amikor lenyomom, akkor olyan recsegősen kattan vagy nem tudom hogy írjam. Érzésre nem rossz, csak a hangja miatt zavar egy kicsit. Funckiójában tényleg semmiben nem gátol. Ha finoman nyomom is működik, ha erősen is, ha ilyen szögben, ha olyan szögben akkor is. Pillanatok alatt felismeri az ujjam szóval hibátlan tényleg.

    Mennyi az ára ha árulni szeretném és ha eladni (észszerű keretek között)? :)

    Köszi

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák