Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petyus_

    senior tag

    Köszi a tippeket, ezek közül

    - Fehér várkastélyt néztem, nekem tetszik, de a többieknek nem jön be ez a távol keleti téma
    - Spirit Island megvan, nekem top 3ban, többiek annyira nem szeretik, mivel ritkán kerül elő, és kb újra kell tanulniuk (és emiatt inkább 3 óra szokott lenni hárman)
    - Arnak megvan, még nem játszottunk vele túl sokat, de tervben van
    - Underwater citiest mindenki szereti, de az is inkább 2,5 óra szokott lenni
    - Concordiával régóta szemezek, köszi a tippet
    - Erdő nem keltette még fel a figyelmem, ránézek
    - Anachronyt szeretjük, de az inkább a 3 óriás kategória nekünk
    - Brazil birodalom nem tudom mennyire konfrontatív, a többiek nem szeretik, ha direktben egymás ellen megy a játék (pl Rootot 2x tudtam elővenni, második után mondták hogy többet nem, pedig nekem nagyon tetszik)
    - Everdellt ketten szeretjük, a harmadik játékos annyira nem, valahogy nem áll rá az agya, így kb 2,5 óra szokott lenni
    - Viticulture-t nemrég vettük meg, még kevés játék van benne, de amúgy kb megfelel a kritériumoknak
    - Hősök útját megnézem, köszi

    Főleg eurokat játszunk (mondjuk most a Csodaország csatái bejött, de setuppal túl hosszú), nem gond ha száraz/absztrakt, lehet régi/új is, pár éve társasozunk komolyabban, úgyhogy inkább az elmúlt 5 évből vannak a játékaink.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák