Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laca500

    aktív tag

    Sziasztok!
    Látom nem csak nekem a problémám, hogy megszüntette a T-home az analóg adást.
    Ha jól értem, akkor vagy veszünk DVB-C tuneres tv-ket, vagy a T-home-tól bérlünk havi plusz 750 Ft.-ért/db. boxot, és akkor a régen analógban adott csatornákat újra tudjuk nézni. Nekem kellene pl. 3 db.
    Szerintetek ilyen esetben felmondható a szerződés ha van még 1 év a hűségidőből?

    Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

  • laca500

    aktív tag

    válasz DJ. Ru$y #63162 üzenetére

    Köszi.
    Mi lett volna ha nem lett volna analóg?????
    Hát ez jó kérdés.
    Valószínű, hogy akkor anno nem a T-home-nál kötünk szerződést.
    Mondjuk olyan szerződést, amiben bárhol is fel lenne tüntetve az, hogy bármi is "ajándék" lenne, még egyetlen szolgáltatónál sem láttam. A mi szerződésünkben sem található ilyen. De végül is mindegy annyira nem lényeges, azt a kb. 10 hónapot kibírjuk.
    A bosszantó csak az az egészben, hogy valamikor tavaly, amikor lejárt a szerződés a 70 éves szüleimet különféle neve sincs kedvezménnyel, kint az utcán rávették, hogy újra írjanak alá 2 évet. Most a telefonért, net-ért, tv-ért kedvezményesen fizetnek 14-15 ezer Ft.-ot. Most meg elvették az "ajándék" analóg csatornákat, így erre még fizethetnének plusz 3X750 Ft.-ot. Most meg persze, hogy még jobban bosszantó legyen a dolog, megjelent a színen a Digi harmad áron.

    [ Szerkesztve ]

    Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

Új hozzászólás Aktív témák