Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yetmanus

    tag

    válasz #72010496 #88141 üzenetére

    Kicsit magasabb lett a havidíj 12 hónapra számolva mert ugye itt az egy éves árak jöttek elő, és ha jól látom ezt kompenzálják az első 3 havi promócióval. Az én csomagomat hasonlítottam össze azzal amibe most kerülne 12 hónap alatt, és a mostani ára 1500Ft-al több, de ezt szerintem reális, ha azt vesszük figyelembe, hogy kevesebb ideig gazdálkodhat a szolgáltató a befolyt havidíjjal --> nagyobb a kockázat ugye, de mi meg kevesebb ideig vagyunk lekötve. Valamit valamiért.

    Ami érdekes, és szerintem jó: korábban ha csomagot váltottunk, akkor újraindult a hűségidő, és hogy ne csússzanak el a szolgáltatásaink hűségidejei, a többit is frissíteni kellett. Ez megváltozik, ugyanis ha csak az egyiknél váltunk, nem indul újra a hűségidő. Persze ez csak az október 20 után indítottakra vonatkozik. Tehát ha most járna le a hűségem, és hosszabbítanék, járna a 3 hó promóció, aztán pedig ha megjelenne az 500as csomag, akkor úgy válthatnék rá pl 2 hónap mulva, hogy nem indulna újra a hűség. Ez szerintem jó, bár szívom a fogam, hogy így azért ha kicsivel is de több a havidíj. Van pro és kontra hogy ez miért jó/rossz az új törvénnyel, de sztem ezt már végigbeszéltük itt párszor.
    Ami még prozitív, és amitől Telekom a Telekom, ha 2 évet vállalsz és veszel készüléket, azért megdobnak több 10K-s kedvezményekkel, ha már így 24 hónapra nagyobb a havidíj.

    (#88139) kchris78
    Itt egy összehasonlítás az új net csomagokkal:
    most otthoni 250es nettel: 7260Ft tripla (alap tel, iptv scshd, és net): 3810Ft a net, 1-3 hó: 5082Ft
    otthoni net 1000es nettel: 7664Ft a tripla: 4214Ft a net, 1-3hó 5487Ft

    Szóval a tippem, hogy spec 1 csomagban arányosan olyan 4000Ft lehet majd az 500as net csomag, az otthoni net2000 pedig 5ezer Ft lehet spec 1ben. Ezek az árak lehetnek a reálisak. Majd ha felfejlesztem a gépemet, és lesz 500mega koaxon, váltok azzal a lendülettel.

    Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

Új hozzászólás Aktív témák