Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    nagyúr

    válasz prisz #75418 üzenetére

    Megint keverjük, vagy elbeszélünk egymás mellett.
    "Milyen plusz csatornákra gondolsz melyek IPTV-n elérhetőek, de aktív DVBC előfizetőknek nem?"
    Nem az aktív DVB-C előfizetőre gondoltam, hanem aki IPTV-re fizet elő, koaxos területen van és kapja ajándékba, az (legtöbb esetben) nem nézi a DVB-C-t, mert nem kapja meg a teljes IPTV portfóliót DVB-C-n.

    Az, hogy az ügyfélszolgálat nem akar neked hosszabbítani, ez is le lett írva, ha rajta keresztül köt valaki át IPTV-re (ő lesz az értékesítő), akkor ebből neki jutalék származik. Így nyilván megpróbálja, van akit megetet vele és van akit nem, de ne általánosítsuk ebben.

    Én lezártam, mert így is túlrágott csont már ez. Van, lesz, meddig senki nem tudja, de megteheti, hogy egyik napról a másikra kivezeti.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • bopeti98

    őstag

    válasz prisz #75418 üzenetére

    Az IPTV-ben sokkal több a potenciál mint a DVB-C-ben. A hagyományos TV-zés most már tényleg egyre jobban háttérbe szorul, és ehhez a megváltozott helyzethez a DVB-C nem tud alkalmazkodni, míg az IPTV igen. Pl az on demand lehetőséggel, hogy bekapcsolod a TV-t és akkor a havidíjért cserébe nem TV csatornákat, hanem magát a tartalmat tolják az arcodba, és azok közül válogatsz, míg az élő nézés megmarad a sportnak meg az egyéb élő műsoroknak. Nyugaton már rég ez a "divat", csak itthon "valamiért" foggal-körömmel kapaszkodnak a hagyományos modellhez ( lásd TV2 ámokfutása ).
    Szóval a jövő mindenhol az internet alapú tévézésé, csak ez itthon még egy kicsit várat magára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák