Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Ronam #63948 üzenetére

    Érdekes szitu, mert jelenleg határozatlan a szerződésünk (2 hete), mivel elkéstek és hiába ígérték nem jöttek, aztán ott van, hogy 14 órája nincs telefon és net. Most akkor mi lesz a pénz oldalával? A nő sem tudta megmondani lesz e netünk péntekig mire jönnek. Értem én, hogy szerelnek, de nincs szolgáltatás. Van egy táblázat ahol a tervezett leállások szerepelnek, oda is benéztem, de nov 12-ig nincs semmi felénk. Mindig úgy hívom fel őket, hogy a user error részt kiküszöbölöm.
    A kábel tv is érdekes lesz, mert ha valóban a kivezetés miatt nincs natgeo, disovery stb, akkor az gáz. Azért fizetjük a családi csomagot, kb azokért amik most nincsenek. Jön nekem azzal, hogy a doboz amit küldtek azzal mennie kell.. Azt sem értem miért kéne épp azzal menni, ha analog minden. 100k-s TV ne tudná? Sőt a lenti sem. Mind a kettő rossz lenne? Mert felmerült a beszélgetés során. Én nem akarom bántani a nőt, kedves volt, de azon kívül, hogy megtudtam szerelés miatt nincs előrébb nem jutottam. Pénteken megbeszélem a szerelővel. HA az jön aki szokott akkor no gond.

Új hozzászólás Aktív témák