Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sasos

    senior tag

    válasz dchard #55451 üzenetére

    "Súlyos tévedés. Az elmúlt 15 évben többször is jelentősen hozzá kellett nyúlni az infrastruktúrához, különben nem lehetne rajta internetet szolgáltatni."
    Nem mondtam, hogy nem kellett fejleszteni hozzá. Azt mondtam, hogy az eredetileg analóg adáshoz behúzott kábelre eresztették rá az újabb szolgáltatásokat. És ez így is van.

    "Ezt nyilván nem gondoltad végig, mivel sem az analóg kivezetése, sem az IPTV bevezetése nem gombnyomásra megy. Te talán lemondanál hónapokra a TV-ről ha ezt bejátszanák, de a többség biztosan nem."

    Nem kéne lemondani semennyire (amúgy én simán lemondanék, nálam most is analóg van, és ha megszűnik, szerintem nem lesz TV előfizetés, mert ezt se nézem.), jelenleg 3 féle szolgáltatás fut egy időben, amiből kettőt akarnak kivezetni. Ez azért nem túl ésszerű megoldás valljuk be. Főleg úgy, hogy az alternatívaként kínált IP TV hatalmas kötöttség és minden harmadik hozzászólás, hogy jelentsd be hibára. A HGW-t nem cserélhetem vagy használhatom modemként, csak a T-s box használható. Közben meg külön papucsa van már a T-s embernek az előszobákban.

    Nem vitatkozni akarok veled, hiszen ehhez a témában nincs elég szakmai rálátásom. Azt is elismerem, hogy fejlődni kell, haladni csak előre érdemes. Az is tény, hogy jelenleg az analóg harapja ki a legnagyobb szeletet a rendelkezésre álló tartományból, így a leglogikusabb lépés az analóg likvidálása. Ennek ellenére az is tény, hogy a kábelt az analóg miatt húzták fel az oszlopra és úgy engedtek rá még 4 szolgáltatást, hogy tudták, hogy kevés lesz.

Új hozzászólás Aktív témák