Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz #46824192 #133912 üzenetére

    Igazad van, tényleg nem megy :R
    Debugger ilyen hibát ír:

    (Valamiért egy Microsoft által hostolt szerver irányából kér hozzáférést, de csak a player.telekomtvgo.hu felől kaphatna, vagy valami ilyesmi... A lényeg, hogy úgy látszik, ez sincs fölöslegesen túlbonyolítva...)
    Nem gondoltam volna, hogy egy JavaScript (ami ugyebár platformfüggetlen) alapú lejátszó nem fog működni.
    Bevallom, eddig sosem próbáltam, nem szoktam TV-t nézni. De ha kellene, megoldanám :) Ha már úgyis van otthon PC (ahogy arra az eredeti hsz-emben utaltam), arról. Ha külön PC (már gondolkodtam egy HTPC összerakásán, de nem lenne kihasználva), ott is meg lehet oldani a passzív hűtést, és az a ~2 Ft óránként, amibe egy 50 W-os fogyasztású eszköz üzemeltetése kerül, meg már nem oszt, nem szoroz.
    Vagy valami olcsó androidos boxra (szintén nem hangos) felrakni az appot. Az legalább elvileg működik, amikor éppen jó kedve van.
    De a legegyszerűbb egy saját vezeték nélküli AP, és egyből van Chromecast is.
    Persze tény, hogy jobb lenne, ha normálisan működne a HGW, de sajnos ez van. Vagy beletörődik az ember, vagy alkalmazkodik a körülményekhez.
    A Technicolor ONT-vel nekem eddig szerencsére semmi problémám nem volt.

Új hozzászólás Aktív témák