Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz Livius #115197 üzenetére

    Hát, szerintem mi sose fogjuk beköttetni. Nem megfizethetetlen az ára, de nálunk Invitel van, ami most már papíron DIGI, itt a max a 100Mbit-es internet+tv+telefon és ez valami 6-7 ezer forint. A vezetékes telefont is használjuk, kettő is van. Most Telekomnál az a 10240 Ft-os csomagban az sincsen, 12 ezer forinttól indul az alap vezetékes telefon csomaggal. Tehát duplája lenne, azon kívül minden TV-hez kellene set-top-box, ugye ez is plusz pénz.

    Szerintem biztos hogy jó a Telekom, de amíg fele pénzért lehet kapni jó szolgáltatást, addig felesleges azért váltani hogy a speedtest mérésen jobb eredményt érjek el. Mert szerintem 100Mbit bőven elég mindenre, a TV szolgáltatás is teljesen rendben van, ritka az hogy gond lenne a szolgáltatással.
    Most akkor mire fel kéri el a Telekom a dupla árat? :F

    Nincs versenytárs olyan tekintetben, mert csak nekik van optikájuk itt, de hát, mondom, tökéletes a mi környékünkön az "Invitel".

    (#115198) JSandor
    Nekem 100/8Mbit-es internetcsomagom van. Szerintem a legtöbb családba ez a sebesség mindenre is elég.

    Szerintem sok 10 ezer forint egy internet+tv-ért. Nézegettem úgyis hogy csak internet és pluszba betettem a telefoncsomagot hogy kicsit olcsóbb legyen. Így 6500 forint, most ennyit fizetünk másik szolgáltatónál (Invitel), kompletten tv+internet+telefonra. Igen, tudom, 300Mbit és nem 100.

    Ebben csak annyi az elszomorító hogy 1-1,5 éve mikor még aktívan gondolkodtam hogy Telekomtól egy internetet beköttetek, akkor az 1Gbit lett volna telefonnal együtt 4640 forint. Vicc. Ennyiért viszont nagyon megéri, csak hát, beduplázták az árakat. 4,6k-t nagyon megér egy jó gigabit-es internet, de jelenleg 8440 forintot ír már a Telekom weboldala, szóval.. :) Az is érdekes hogy tőlünk 30km-re lévő város, de teljesen megegyezik a miénkkel, ott talán még ennyi élet sincs mint itt és ott megmaradtak a jó árak, pedig tudtommal ott sincs konkurencia és ott is elérhető a 2Gbit is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák