Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Marci112233 #101689 üzenetére

    Na találtam egy infot,de ha csak így megy a tv go akkor nem csinálom végig ezt a szarakodást.

    "Köszönöm a sok segitséget de a problémát már megoldotam. Nos hogy csináltam hát le írom hátha másnak is segitek vele. Akkor kezdjük! Első lépés lépj be a Gépházba / mondanom sem kell hogy windows 10 home op. redszerröl beszélünk!/ keresd meg a Fríssités, biztonság kat rá tovább keresd mag a Helyreállitás jobb oldalt Gép alaphelyzetbe állitása és kezdés füre katincs rá! Meg jelenik egy kék hátér két választásal első A gép alap helyzetbe állitása a felhasználó fájlainak megtartásával ezt használd mert csak operációs redszer alap helyzetbe állitsa kb. 1 órát vársz és újra pakoltam a programokat / vírusirtó, google chrome és stb. / nekem igy sikerült a problémát megoldani. És hogy mi okozta problémát hát a c: meghajton felhasználó mappában a rejtett mappák köszöt ott van a AppData mappa ide telepiti az idéglenes fájlokat és sajnos a windows nem engete hogy ebbe a mappában a Tvgo player program telepitse de hogy mért az rejtély, mert mindet kiprobáltam de nem volt sikeres! Most már jó és működik!"

    Szerintem a tv go program szarul lehet megírva.

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák