Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap felállítottunk a tetőből egy darabot és kiszabtunk minden szarufát. Ma sokat fogok gyalulni és megpróbálom a fogópárokat feltenni a helyükre, de csak a középső párat ami feljebb lesz. Az alsókat toldani kell. Ó de örülök. Szerda reggel behajózás. Addig kell elkészülnöm de valszeg kész is leszek . Majd alakul.
    Tegnap Boldi lebetegedett. Kicsit lázas de nem hajlandó elárulni mi fáj. Ma orvos....
    Csillag is szervizbe járt. A hibakód alapján 3 lehetséges ok jöhet szóba. Turbó elkormolódása, valamelyik cső lyukas vagy repedt a turbó után vagy tömítetlenség. Hétfő este megy szerelőhöz és 2 nap alatt elkészül. Szerencsére nem lesz olyan drága .Egyelőre úgy néz ki. Azt mondta a szerelő hogy valós km van benne és hogy nagyon jó állapotban van a kocsi. Jól jártunk vele. Ha már ott lesz egyéb apróságokat is megcsináltatunk. Nem működik a tempomat és az nekem a pályára kell majd mert rajta felejtem a lábamat a gázon. ;] Az autóval addig is közlekedhetünk mert nem olyan jellegű a probléma. Én vasárnap megyek vele, szerelmemék pedig hétfőn Pestre. Sajnos Adri ismét 2 hétre elmegy az apjához.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák