Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fagylalt

    senior tag

    válasz Cs1csó #12722 üzenetére

    Igazából nekem az a célom, hogy minél jobban felkészüljek egy olyan eshetőségre, ha netalántán betörnének a lakásomban. Egy felkészültebb betörő első feladata úgy is a villanyóra lekapcsolása lenne, ami ugye a szabályzásoknak megfelelően házon kívül van elhelyezve. Szóval a felsorolt eszközök elsősorban biztonsági célt töltenek be. Tudom, hogy ezzel sem lenne száz százalékos rendszerem, de én úgy gondolom elég erős ütőkártya lenne a kezemben...

    Tehát nekem kiesett a generátor, mert én nekem csak akkor para a dolog amikor nem tartózkodik a családból senki sem otthon. Fontos lenne, ha szépen csendben végezné a dolgát, ameddig le nem kapcsolják,...stb. A lényeg, hogy információt kapjak arról, ha bent vannak.

    Milyeneket nézegessek? Szükségem van nekem tiszta szinuszos UPS-re? Rátok bíznám magamat. Mint említettem ajánljatok egy közepes (és minőségű) áru eszközt és egy drágábbat (ami többet nyújt). Lehetőleg a minimum elvárásoknak feleljen meg vagy legalább közelítse meg minél jobban.

Új hozzászólás Aktív témák