Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Mindless #99 üzenetére

    Elkezdtem magamnak programozni azt hogy milyen barátnőt szeretnék és akármilyen furcsa ő ezidő alatt pont olyanná vált mint amit én szerettem volna és belépett az életembe és azóta hihetetlen harmónia van közöttünk. Ez mágia? :) Nem hiszem...

    Véletlen, nem több. Vagy ha tényleg leprogramoztad, akkor feltörte a géped. :)

    Egyébként hagyjuk már ezt a hittérítős szöveget, hogy nincsenek korlátaink. Hogyne lennének! Ha nincs igazán tehetséged a zenéhez, hiába hiszel, hiába robotolsz, nem alkotsz olyat, mint Bach. Nagyon sok mindenre bizony születni kell. Tetszik vagy sem. Nyilván jobban mennek a dolgaid, ha abban a hitben élsz, te bármire képes vagy, de ennyi. Zseniálisat nagyon sokan szeretnének alkotni, nagyon sokan dolgoznak is érte, tesznek is érte, hisznek is benne. És mégis csak nagyon keveseknek jön össze. Tehát azért vannak korlátaink.

    [ Szerkesztve ]

  • degu

    senior tag

    válasz Mindless #99 üzenetére

    Tiszteletben tartom a hitedet-ami a velemenyed is egyben,de ne haragudj,nem tudok egyaltalan egyeterteni vele! :(
    Nekem teljesen*agymosott*szovegnek tunik,aminek a valo vilaghoz,a realitashoz -semmi koze!
    Olyan irrealis,es a valos eletben nem mukodo dolgokat bizonygatsz,ami csak hiten,es nem a valosagon alapulhat.Szaz sebbol verzik az elmeleted!
    Ha igazad lenne,akkor nem lenne pl.tehetseg,es zsenialitas...csak szorgalom,es kitartas.
    Elmeleted egy esetben mukodne:
    Ha pl. idohatarosan kituznem magam ele,hogy a legnagyobb kolto leszek,aki valaha elt.
    Idohatarnak kituznem 2615 aplilis 16.-at.
    Hogy nem elhetek 600 evig?
    Akkor eloszor azt tuzom ki celul...

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák