Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mindless

    tag

    válasz haromegesz14 #8 üzenetére

    Szia :)

    Értem, hogy mire gondolsz. Először tudatára kell ébredned annak, hogy ki is vagy te valójában. El kell tudnod különítened az egódat a valódi énedtől. Ebben Eckhart Tolle - A Most Hatalma című könyve a legjobb választás. Néha kicsit elvontnak tűnhet de amit ír az valóban igaz és nagyon hatásos.

    Ami gondolatok forognak a fejedben azokat mind az egód hozza létre ő dönti el, hogy milyen dolgokat utálsz és miket szeretsz, ezek mind korábbi tapasztalatok útján tanult szokások, amik annyira beléd rögzültek, hogy már azt hiszed, hogy a személyiséged részei.

    A valódi éned csak szeretni tud, nem aggódik, mindig megfontolt, egyensúlyban van a világgal, sokkal jobban tudsz koncentrálni, ha aktív akkor "tökéletes" teljesítményt tudsz nyújtani. Ezt hívják a sportolók a "zónának" amikor kiürül a fejük és csak teszik azt amit tenniük kell, tökéletesen, hibátlanul.

    De alapvetően ami alapmű a témában az Brian Tracy - A Phoenix Szeminárium című hangoskönyve, elég tömény és hosszú anyag, de kiválóan elmagyarázza az elmében lévő összefüggéseket.

    Ha bárminek a beszerzésében segítségre van szükséged, vagy bárkinek aki olvassa ezt, írjatok nekem egy üzenetet és segítek ;)

    Remélem tudtam neked segíteni! Szép napot :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák