Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    ingyé':

    Asrock P67 Pro3, oem, csak hátlap van hozzá + G2030 foglalatvédőnek
    hűtés: 9 centis torony (talán CM), hátlapos, csavaros.

    Unokatesómnál kékhalálozott a gép telepítés közben, a lapon kívül minden jónak tűnik, a lapot külön nem teszteltem. ~10 évvel ezelőtt vettem neki ezt a lapot aprón, és nagyon haragudtam az eladóra, amiért nem rakott bele foglalatvédőt, és 3 pin-t kellett visszahajtogatnom. ~5 év múlva kékhalálozott a gép rendszeresen, tápcsere megoldotta a problémát. A közelmúltban telefonos segítséggel húztuk volna újra a rendszert, és mindig kékhalálozott. Mivel minden komponenst teszteltem utólag, így az alaplappal nem foglalkoztam. Extrém esetben a sata kábel is lehetett volna a probléma forrása, azok nagyon régiek voltak, ki is vágtam a kukába.
    A hűtést eredetileg is esztétikai sérültként vettem, a lamellák voltak kicsit "kószák", illetve az 5000 fordulat/perc ventiket cseréltem (3-at vettem ezekből anno). Most szétszedésnél vettem észre, hogy a műanyag hátlapban lévő fém csavarrögzítésekből 1 kitört a műanyagból (de megvan).
    Szóval akinek van kedve ezzel időt elizélni, annak szívesen adom grátisz az egész pakkot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák