Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz nyunyu #8939 üzenetére

    Asszem egyezkedek a Mikronikaval, mert ok 400-ert irnak egy EPROMot...

    Jo poen volt, egykor felhivtam oket, hogy mi van, mikor mehetunk, ha ma meg ossze is akarom rakni a gepet, mondtak, hogy 2-ig van ott a kollega, aki ezzel foglakozik.
    Nosza, kocsiba azonnal be, mert Zuglobol a XI. kerulet az jellemzoen nem 10 perc kocsival, plane ugy nem, hogy a fel belvaros le van zarva, mindenfele utfelujitas, hidfelujitas, metro4, delbudaiszennyvizcsatorna, stb cimszoval.

    2 elott par perccel be is estem az ajton egy jo nagy dobozzal, mini alaplap kulon.
    Szaki kiepiti az ICt, aztan fel orara eltunt hatul, kozben nezegethettem a kirakatot, meg hallgattam, hogy a mostani villanykarosok milyen elektronyikus kutyuket akarnak barkacsolni hazilag.
    Miutan kesz lett, szaki berakta az ICt a lapba, en meg racsavaroztam az egesz gepet, jeeeee, mukodik.

    Kemeny 4460 lett a vegosszeg, igaz ebben benne volt 2 Weller pakahegy is.
    (580 volt maga az egetes.)
    Megsem 24k. :))

    Az mas kerdes, hogy az uj BIOS sem oldotta meg a stabilitasi problemaimat, pedig a gyarto nagyon fogadkozott, hogy javitotta. :W
    'szom abba a marhaba aki kitalalta, hogy celeron 650 mar nincs, helyette jo lesz nekunk a via c7 is.

    Sebaj, most hogy mar nem lesz ilyen gepem legalabb 1 hetig, kollegak le fognak szallni rolam, hogy talaljak mar ki valamit, mert ez igy szaaaaaar.
    Aztan vegre tudok haladni a sajat munkammal...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Fercsa

    senior tag

    válasz nyunyu #8939 üzenetére

    Vannak direkt bioshoz fejlesztett csipeszek, regebben DFI lapok melle adtak alapbol :D
    kep
    De kis csavarhuzoval is konnyeden ki lehet kapni, ha van mar egy kis rutinod.

    Egyebkent mikronikat ajanlottam volna en is ,ha hamarabb olvasom ;)

    [WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

Új hozzászólás Aktív témák