Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rovar1

    csendes tag

    válasz diegho #5932 üzenetére

    pont ezt akartam válaszolni!nálunk már kétszer vitték el az (más -más) üzletből a gépeinket. A szomorú az volt,hogy egyik alkalommal a sulinetezős, számlázós, rakis gépet is elvitték. Alig akarták megengedni,hogy gyorsban mentsek vmit.
    Egyébként mindkettőnek az lett az eredménye,hogy SEMMI, ugyanis és bebizonyíottuk -vagyis az ügyvéd-,hogy nem egyértelmű, hogy az ügyfél gépe vagy a cég gépe volt-e amit elvittek. Tudom elég gagyinak tűnik az érv, de jogilag megállta a helyét, ugyanis ott baszták el,hogy a jegyzőkönyvben egyik esetnél sem szerepelt,hogy pontosan honnan vitték el a gépeket, csak annyi hogy az x utca, y szám alatt található üzletből...

    Hallkan jegyzem meg,hogy akinek van affinitása az menjen el számteches igazságügyi szakértőnek, mindkettőnél igénybe vették a szolgáltatásaikat és nyomozási költségek között feltüntették iratismertetéskor. Hát ilyen könnyen ennyi pénzt nem kerestem soha, mint ők .értsd, azért mert megmondták,hogy mi található a hdd-n, és hogy melyik kiadó/forgalmazó/gyártót-t kell értesíteni kemény hatszámjegyű összeget kaptak. :K

    Azért az komoly, hogy 2004 óta vagyok újonc :)

Új hozzászólás Aktív témák