Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PH 5.5

    aktív tag

    válasz kraftxld #15037 üzenetére

    A hölgyekkel néha igen nehéz. Volt egy hasonló műveletem a közelmúltban, rendben is volt minden, de utólag két dolgot nehezményezett az igen tisztelt ügyfél:
    nem ugyanott helyezkednek el a parancsikonok, mint a migráció előtt és még a háttérkép sem stimmel (családi fotó helyett default).
    Másik eset: 40 körüli nő merevlemezt kívánt vásárolni. Felvázolom a lehetőségeket, utána felajánlom, hogy térítésmentesen beépítem, ha elhozzák a gépet. Á, arra semmi szükség, majd a fiam... Oké, elvitte. Másnap tajtékozva beállít, odavágja a pultra a vinyót (üvegpult), és a következő szavak hagyják el a száját köszönés helyett: ez nem működik, ez SZAR (így, kiabálva), azonnal adjuk vissza a pénzét, különben ezmegaz lesz.
    Tettem egy bátortalan kísérletet különböző misztikus fogalmak felemlegetésével, például: lemezkezelő, inicializálás, de ezzel is csak a dühét tudtam fokozni. Itt feladtam, vinyó gyorsan bevizsgál (semmi baja), pénz visszaad, viszonlátás. Maximum egérpadot fog kapni legközelebb.

    - Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

  • bobsys

    addikt

    válasz kraftxld #15037 üzenetére

    LEGÁLIS Adobe Creative Suite CS2 (5 db CD) és Win7 64 bit kombó

    haha, pont ezzel szoptam hetfon reggel, igaz nekem nem jott ossze, de meg megyek vissza halokabelt pakolni a falba lehet kiprobalom ezt a zarojeles torles dolgot.
    En csinaltam egy Adobe foldert oszt oda telepitettem, de nem akart mukodni. Elindult betoltotte a pluginokat aztan leallt. Ha torolod a zarojelet akkor csinalt egy kulon Program Files x86 mappat nem?
    Nembaj, adobe hirdeti, hogy 200 dolcsiert upgrade 5.5-re. Jah csak nem a 2es verziorol annal vedd meg a teljes full boxot $1500

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák