Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KPistike

    aktív tag

    válasz diegho #9010 üzenetére

    Lehet, hogy rosszul látok - esetleg ott is por az oka -, de az "IS7-E" feliratot magán viselő IC sérültnek tűnik. Ilyen kinézettel olyan gépet láttam utoljára, amelyik 3 évet töltött nyitott burkolattal egy fészerben :Y
    Ugyan nem boltos vagyok, hanem szervizes egy cégnél (csak a saját cuccainkat kell javítgatnom, telepítgetnem). Hasonló esetem egy exkatonával (pizsamás fajta, anno azért vették fel, hogy legyen kapcsolatunk a HM-mel) van folyamatban, aki behozta a gépet, hogy nézzem át az Office-t, vírusírtót, frissítéseket. Ő távozik kajálni, én meg legalább megnézem, de nem indul. Kinyitom, meglepetésre nem a fentebbi példa fogad, teljesen tiszta a gép. Viszont P3, Intel 815-ös lappal, jobb kategóriás fekvő házban. Saját gépet leállít, táp ki, javítandó gépbe be, indul. Remek, táphiba, de azért ezt mégse kapja már meg :)
    Mikor visszajön (biztos pontyot evett, mert 1,5 óráig volt ebéd címén oda), tájékoztatom, mi a helyzet.
    "Ja, mert 2 éve a padláson tartottam, de gondoltam, hátha lehet még vele kezdeni valamit" :Y
    Ott helyben kitalálta, hogy majd kerít egy másik gépet, és abba tegyem át, ami használható. Ez július végén volt. Az új gépet még nem láttam, de hetente magyarázza nekem, hogyan hozza majd az újat ... :O

    K. P.

Új hozzászólás Aktív témák