Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz Dave™ #452 üzenetére

    Dave, a zafírüveggel sztem vigyázni kell, mert nem vagyok benne biztos, hogy minden gyártó azonos minőségi sztenderdhez igazodik, erre pedig személyes jó okom van gondolni. A kérdés természetesen a karcállóság. Egy előző lapos hsz-ben írtam az órámról (Seiko), vele esett meg a történet: a kertben játszottam a kissé szeleburdi spánielemmel, a beton virágládáink mellett, amik a ház falánál sorakoznak. A blöki egy óvatlan pillanatban a kinyújtott bal kezembe szaladt, az órámat pedig sikerült végigszántanom az egyik betonláda sarkán. Csak egy villanásnyi idő alatt történt, de emlékszem arra a gyászos hangra, ami olyan volt, mintha kődarabbal, vagy téglával ''írni'' próbálnál a járdára, vagy az úttestre. Egyből odakaptam, és megállt bennem az ütő, mikor láttam, hogy csík fut végig az óra üvegén keresztbe - majd félve megkapartam és megdöbbenve konstatáltam, hogy a csíkot képező betonpor alatt egy huncut karcolás sincs! Ezután már semmitől sem féltem az órát, a raktárban, ahol melózok is ezt hordom, és mikor olvasom a Timezone.com-on, hogy az új (fél milla körüli) Omega Aqua Terra üvegén a tulaj karcolásokat vett észre, csak hümmögök magamban.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák