Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz dzsi23 #253087 üzenetére

    Így egy hét után a moonswatch órámmal meg nehéz messzemenő következtetéseket levonni, de aa a helyén kezeli az ember, hogy ez nem Omega, hanem Swatch, akkor teljesen rendben van! Ez egy igazán jól sikerült homàzs óra! A forma 1:1 moonwatch! Persze megjöttek rá órabuzi csoportokban a károgók, hogy milyen sz@r, 29g, Kinder meglepetés ajándék, a biokerámia kamu, mert műanyag, stb. Azért az, hogy az elmúlt 10 hónapban a mai napig hype kíséri, az a felhajtás,.ami megjelenéskor volt és a tény, hogy a mai napig flipperek üzérkednek vele, mutatja, hogy a Swatch group jó helyre célzott vele és bizony ez az óra része lesz az órás történelemnek. Ez nem egy "filléres" Omega, ez egy drága Swatch ( viszonyítási kérdés). A hesalite kristály (fancy Swatch group név a plexire) az eredeti Omega Speedmaster moonwatch órán is karcosodhat, de nagyon könnyen javítható polywatch krémmel. A tök könnyű, tapintásra selymes, műanyag szerű, de 70% kerámia q gyártó szerint..10 hónap alatt egy hír sincs tok sérülésről. Nem a tok ereszti a színét, az elemfedél bolygó festése, persze ez így is elég balf@sz dolog, de szerintem ezt javítják. Pár eset volt, hogy a gomb lejött, ez bármelyik Swatch esetén előfordulhat, garanciális. Nekem sikerült emberi áron a retail price felett 13e ft beszerezni nekem ennyit megért.

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák