Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz zoarden #232357 üzenetére

    Sajnos ez van, az inverz kijelző menőbb, mert jobban néz ki, ezt tolja most a Casio, de gondolom, ez nem újdonság, mert férfi modellek esetén is így van, bizonyára láttad az "all black" GA-2100-at, vagy az "all red"-et, de más modellek esetén sem olvashatóbb, ezerszer tárgyalt téma, hogy mennyire olvasható olvashatatlan az inverz kijelző, és a fehér számlap, ezüst mutató kombináció is (utóbbi nekem nem okozott gondot). Az emberek veszik, mert trendi, és addig ez sajnos így is fog maradni.
    Nekem is volt inverz kijelzős GA-2000-em, mert az óra tetszett, kijelzőben meg nem volt választásom, mert csak a full fehérnek volt "neminverz" kijelzője. És hát na... a legtöbb helyzetben sz@r volt a pici fekete kijelzőt bámulni, pedig egyelőre jó szemem van.
    Az "all black"-nél megértem (meg a pirosnál is), mert az "all black" legyen teljesen fekete, de a többinél teljesen jó lenne a "sima" kijelző is.

    A lényeg, hogy örülni kell, hogy kisebb csuklóra is több G-Shock van.

    #232358 fagyalllo:
    Na igen, a színvilágból erre lehet következtetni, azokból a GMD-kból nem is venném fel egyiket sem, de a fenti GMA-S2100 beleférne, youtube videókon is leginkább férfiak viselik a fehéret és a feketét. Vagy talán csak a nemi megkülönböztetést "kellett" csökkenteniük a Baby-G felirat elhagyásával. Vagy csak kevesebbnek tűnt a Baby-G a G-Shocknál, miközben ugyanazt tudja. :)

Új hozzászólás Aktív témák