Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoB

    veterán

    válasz anatron #440 üzenetére

    Első bekezdésre: igen, valóban gyorsan kapod a war exhaustiont. Szerintem ez azért gáz mert ha egy fő flottád van jó messze az ellentől, akkor váratlan hadüzenet esetén simán csinál egy csomó kárt amíg az odaér ezért a saját war exhaustion igen magas lesz. Ebbe futottam bele legutóbb.

    Második bekezdésre: ez egy ismert hiba, dolgoznak a javításon. De mintha lett volna egy hotfix amiben ez javításra került.

    Gépek nekem is a kedvenceim, szinte mindig velük játszok :)

    You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

  • warcat

    veterán

    válasz anatron #440 üzenetére

    -Steamen át lehet jelentkezni bétára,ahol javítva lett a war exhaustion, illetve technológia is csökkenti már
    -admirális eltűnik szintén bug, bétában javítva, viszont meg is hal fixen ha az utolsó hajót is kilövik a flottából

    -bolygópajzs: időhúzás a játék neve pl ha hátbatámadnak, ha van mellette pár erőd, lelassul a foglalás.
    Status quo béke esetén a gyorsan kilőhető outpostok átkerülnek a támadóhoz,azonban ha ha a bolygó a védők kezén van, a rendszert nem lehet lenyúlni villámbékével. Volt egy ilyen háborúm,ahol évekig ostromzár alatt volt hátbatámadás miatt egy határvilág, rommábombázták mert évekig tartott míg hazaértem,de megnyerte a háborút nekem, mert az AI ücsörgött persze felette és hozta,hozta a hadseregeit.

    "szuperfegyverek érdekesek,de túl sok hasznuk nincsen":
    ez nem ilyen egyszerű.Pacifistaként nehézkes háborút kirobbantani,és a célok is igen korlátozottak.Viszont ha van colossus-od az szabadon használható jelenleg...a felpajzsozott bolygóknak annyi, kiestek a játékból végleg.
    Fontos tudni,hogy a legtöbb rendszer teljesen értéktelen még a viszonylag nyersanyagban gazdagok is,főleg ahogy telnek az évek.
    Ami értékes,az a lakható rendszerek, főleg több bolygóval, habitattal megpakolva.
    Na ezeket zúzhatod össze teljesen.
    Hódítóként gyakran nem tudsz mindent vinni, háború közben szétlövöd az ellen értéktelenebb bolygóit, a többit claimeled és a háború megnyerésekor teljesen elpusztul az ellenfél,mert közben nem maradt bolygója a békekötés utánra.Kiütéses győzelem,nem jön vissza 36 föderációs partnerrel meg védelmi egyezménnyel megpakolva.

    [ Szerkesztve ]

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák