Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz bager13 #85203 üzenetére

    Nope, nem ez a lényeg, vagy a "poén", hogy vegyem a lapot. Mások nevében nem tudok beszélni, de nekem ilyesmi elképzeléseim vannak ezekről, így működik:

    Ha mondjuk a Portal2-őt (CSAK EGY PÉLDA :) ) évek óta akciózzák úton-útfélen masszívan (ha "szezon" van), akkor kb. mindenki elvárja, hogy fél-egy-másfél ével később is megkapja ugyanazt a leárazást. Idővel nem kisebb, hanem nagyobb akciókat szoktak kapni ugyebár a játékok, de jóvan, Portal kapott eddig 4-szer 80%-kot, ettől nem kell több, nem akarja senki egy negyed gömb fagyi áráért megvenni ezt az amúgy kiváló játékot. De az ugyanakkor kb. alap, hogy egy nyomorult steam sale során a Portal 2 megkapja a szokásos 80%-át, ha már eddig négyszer volt rá ilyen leárazás. Ha megkapja, helyén van a világ rendje. Ha nem, persze hogy reklamálunk. Tehát kap=közömbös, nem kap=balhé. És ez a dolog kiterjeszthető minden nem zsír új játékra, vagy olyanra, ami mondjuk valahol korábban már kapott kétszer teszem azt tisztességes leárazást, lévén azóta csak öregebb lett a játék, plusz ez a 2 legnagyobb éves leárazás egyike steam-en, szóval ide várja az ember a legtöbb puskaport.

    EZEN FELÜL várna az ember még valami csemegét, ekkor örülnénk. De ilyen most nem nagyon volt semmi, csak a szokásos akciók (és ezeket a címeket ugyebár mindenki megvette, ha akarta, szóval örömet kevés embernek okozott, max konstatáltuk, hogy pl. Portal 2 téren helyén van a világ rendje). Vagy még az sem, lásd. amit korábban írtam a kis indie címekről a wishlistemen. Na meg áremelések sale előtt és egyéb finomságok, mint a Batman-es trollkodás.

    Szóval jah, ezek után bocsmá', ha nem voltam elájulva ettől a steam sale-től. Ha teszem azt lett volna egyetlen váratlan és nagy akció, mondjuk becsúszik a GTA5 vagy a Wicther 3 70%-ra, már sokkal vidámabban írkálnának itt a fórumozók. De ez a sale nemhogy túl, hanem inkább alul teljesítette az elvárásokat, lásd fentebb.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák