Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz föccer #20081 üzenetére

    Hiba: nem scoutoltál, nem tudtad hogy 4gate jön. Pedig olyan szépen odatette a gatewayeket a bejárathoz, ha egy linggel felnézel meglátod őket. + még egy ling a xelnagához is kell minimum.

    Nagyon korai volt a lair, semmi értelme ilyen hamar kihozni, úgysem használod semmire. Inkább vedd le a drone-okat a gázról 100 után, vagy csinálj banelinget, vagy upgrade-elj.

    Ha véletlenül 10 drone-al kezdesz nem kell cancelt nyomni rá, annál a 10 overlord is jobb.

    Meg nekem gyanús hogy korán kezdtél el lingeket gyártani, az elején elég 4 vagy 6 db scoutolni, és ráér 5:30 körül elezdeni sereget építeni - persze csak ha kell (scout!)

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

  • _OldBoy_

    tag

    válasz föccer #20081 üzenetére

    Szerintem,
    - mikor megvolt az exped 4 set linget hoztál és 2 crawlert, az összesen 6 drone. 1 crawler és 1 set ling elég. A crawler ha kijönne zealottal bohóckodni
    - a 2 ling közül az egyikkel a bázisa elé állsz a másikkal shift-attack-move-al körbeklikkeled a környéket minimapon keresve az eldugott drone-t vagy pylon-t.
    - 5:00 után kicsivel beáldozol egy ovit, ha látod a 4gw-t akkor leraksz plusz 3-4 crawlert és csak sereget gyártasz, dronokat egyáltalán nem
    - a gázról nem vetted le a dronokat a speed után
    - mivel először az economy kárára költöttél védelemre utána folyamatosan mineral hiányod volt (early game-ben 4 drone előnye volt a protossnak sokáig 18vs14 ami nagyon sokat jelent)
    - ST-n érdemes felrakni egy crawlert high groundra
    Ezzel együtt 4GW-zni még a hülye is tud, levédeni viszont nemcsak neked vagy nekem nehéz de még a pro-k is szívnak vele. Ezért nagy elégtétel nekem a PvP, ott megbűnhődnek a protoss-ok :D

    [ Szerkesztve ]

    ---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

Új hozzászólás Aktív témák