Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz killerjohn #22034 üzenetére

    Ha terran vagyok, akkor az mmm-nél nem jutok tovább, mert a többihez hülye vagyok. Esetleg egy kis droppolás még belefér, de kb ennyi. Ha P-vel vagyok, akkor meg mass blink stalker, esetleg chargelot, ha elhűzódik a meccs. Semmi HT, vagy sentry play, ami igazán hathatósá teszi a P játékot. :(

    Ha Zergel vagyok, akkor meg csak megy már annyira a játék, hogy megy a harass a lingekkel, a bling ajtó robbantás, esetleg gyorsan feljutok broodlordra. Pl a tegnapi egyik meccset is úgy nyertük meg, hogy a társak cseszegették az ellent, én meg szépen csendben lehoztam 16 BL-t, beálttam 6 thor fölé, és megindultunk előre... A 16 BL letermelt annyi brodlinget, hogy gyakorlatilag semmi nem tudta megközelíteni a thorokat, a thorok pedig olyan erős légvédelmet adtak a BL-eknek, hogy megint csak nem tudtak hozzánk közel jönni. Eygedül egyszer jött vagy 8 álcázott banshee és elkezdte szedegetni a thorokat. 1 gyors scan, és one shoot-al mentek a levesbe. Azért ilyet nem tudom megcsinálni, ha T-val vagy P-vel játszok :N

    A másik szép játék, az viszonylag rövid volt ZZTT felállás volt mindkét oldalon. Én bling, speedling, a Z társ, mass speedling, a terranok meg mass rin sereg. A 7. robbant a fal, és onnantól kezdve vége volt a dalnak. Az egyik T csak makrótott, a másik meg a berobbantott fal mögött volt a marin serege :) A 2 zerg roach-ra ment, de ketten kevesek voltak 11 percben gg, és nyertünk ;]

    üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák