Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #13601 üzenetére

    Ahhoz képest hogy milyen droppal adja és hogy elég friss még egyáltalán nem olcsó.Ha megnézed mire ennyi lett egy hasonló droppal rendelkező box több mint 1 év volt.Így is ha egy közepes nyitással nézed akkor kb 150 kulcs a hajó.Az jelenleg 675m kb,ebből lejön a hajó ami átlag 350,marad 325m,150 kulccsal azért átlag megvan a 800lobi,nem ritkán a 900 is az még -200m,máris csak 125m a difi,de ehhez jön még a traitek,meg a sok nagy rd pack amit átlag 6 kulcsonként adott nekem,az még durván 75m,már csak 50m,na ennyi trait meg fegyverbox/boost stb simán kiesik.Szóval nincs ár alatt,inkább mondjuk úgy hogy jó áron van ha nyitni akar az ember,semmivel se szarabb a dropja mint egy átlag boxos hajónak.

    Raul: Amúgy új box mikor is jön majd kb?Júni vége?Nekem is van egy valag rd cuccom,semmit se adtam el még,van kb 1600 pack kinyitva.Egész jól adta a kéket,1100 kék volt benne azt hiszem,ebből 520 quality.
    Egyébként kinyitottam már korábban a jem hajót,de nagyon utálatosan adta be,valahol 132 körül,szóval továbbra se szeret a jem promo engem.

Új hozzászólás Aktív témák