Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    Nem tudom ki hogy van vele, de jelen allas szerint a kovetkezo egy evre, amig DX11 kifut es DX12 be egy 980Ti a jelenlegi arazas mellett elegge jo valasztasnak tunik, foleg majd a custom hutessel.

    Meghirdetem a 290X-et, varok AMD-re, addig beall az ara 980Ti-nek is es majd eldontom, eddig elegge favorit, a kovetkezo generacioig kb.

    A sotet kozepkoros dologra meg direkt nem irtam semmit, a hetvegen ketszer nekifutottam, tul hosszu lett... :)

    Roviden: nepirtasok (kozep es del amerika), kizsakmanyolas (minden vallasi jelkep megsemmisitese, irott tortenelmuk elegetese), 1 vallas uber alles (inkvizicio aldasos hatasa, nem csak az uj vilagban, hanem europaban (spanyolok, europai keresztes hadjaratok a hitetlenek ellen, latinul celebralt misek hogy az egyszeri nep ne ertse, egyhazi adok, tanulas csak a papok es nemesek kivaltsaga...) Nagyjabol ugyanaz mukodik most is csak maskepp :) ) raadasul ma sem akarnak valtozni csak nem veszik eszre az ido eljart felettuk...

    Az egy dolog hogy az epiteszet fejlodott, minden ami az egyhaz erejet jelkepezte, fejlodhetett, mas nem, tudomanyok, ipar, muveszetek?

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák