Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nathan Boggs

    senior tag

    válasz EFRM #41110 üzenetére

    EFRM, nem a véleményeddel szokott baj lenni, hanem az, hogy sokszor túl szélsőségesen fogalmazod meg azt. Ez alatt azt értem, hogy a szöevegedből az jön le, mintha valami tény lenne és nem egy vélemény/kiszivárgott hír, ami esetleg igaz lehet. Ha úgy írnád le a dolgokat, hogy "ezt hallottam itt és itt", vagy "szerintem ez meg az fog történni", akkor senki nem úgy reagálna rád.

    Ez, amit most írtál, máris egész más fényben világítja meg a dolgokat. Mert most tudjuk, hogy valaki szivárogtat ilyen dolgokat, mi látjuk a másik véleményt a hivatalos oldalról meg egyéb oldalakról és ezekből össze tudunk rakni egy árnyalt képet. Szóval szerintem minimálisra csökken a feszültség, ha a jövőben is elég körültekintően fogalmazod meg a kritikát és nem tényként közlöd a dolgokat (ha fordított felállásban ezt teszem, nekem is szóljatok) :)

    Mellesleg én azért nem hiszem, hogy a szivárogtatás nagyon igaz lehetne, mert szerintem a CIG-nek fogalma sincs, hogy mikor lesz kész, nem hiszem, hogy annyira előre tudnak tervezni, hogy 2017 Q2-Q3-ról beszéljenek :D

    [ Szerkesztve ]

    1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Új hozzászólás Aktív témák