Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz PhilBrick #37423 üzenetére

    Pont a dayz jutott eszembe. Ott se volt gond belőle.

    KO2: Az, hogy te tudod, hogy hol a társad az kölcsönös. Ha kérdi hol vagy akkor nem az a válasza, hogy valahol üldözöl valakit. Az a válasz, hogy melletted. Mert nem hagyod ott. Akkor se ha valakit lehet üldözni. Olyankor a megoldás.: jobbra van valaki. Válasz oké menjünk. vagy ne menjünk, mert balról is jönnek.
    Azért tudom akár hat csapattársamat is, hogy hol van, mert együtt mozgunk. Ha bemegyek egy szobába akkor is szólok, hogy bementem.

    Én azért játszom így, mert nem vagyok különösen jó játékos. Átlagosnak tartom magam viszont két átlagos játékos mindig, kivétel nélkül mindig legyőzi az aktuális világ legjobb játékosát is. Ha összedolgozik.

    Te szoktál szimezni is. Ott is ugyan ez van. Egy gép nem gép. Kettő gép viszont leszed akármennyit.
    Ott is azonosítani kell, hogy ki merre van és milyen géppel.
    Repültem olyanokkal akik nagyon komolyan vették és imádtam. ott nincs demokrácia.Amit a rajparancsnok mond azt kell tenni. Ha szoros kötelékben repülünk és belemegy a hegybe akkor mi megyünk utána. DE ez ilyenkor az ő hibája. Nincs ujjal mutogatás. Ha nem követem amit mond az meg az én hibám. Ilyen egyszerű.
    Így egészen csodálatos dolgokat lehet produkálni.

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák