Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kriza

    őstag

    Múlt héten sikerült vennem a Mistralban SPC-202E típusú SATA+PATA vezérlőkártyát (Neostar). Igen jó árban volt (2333HUF+ÁFA), de jó nagyot szívtam vele. Tulajdonságai:
    2 SATA csatlakozó
    1 IDE csatlakozó (2 PATA eszköz)
    PCI-E csatlakozó
    JMicron 363 chipsetBővebben: [link]

    Azóta (5 nap) már a másodikat vittem vissza a boltba, mivel a vezérlőre kötött IDE vinyó nem volt hajlandó működni. SATA-t nem próbáltam, az IDE lett volna a lényeg. Olvasni még tudta a gép a vinyót, de írni rá nem, mer lefagyott. Vindózer néha megjegyezte, hogy nem sikerült a késleltetett írás, aztán lefagyott. :(((
    Gigabyte GA-P35-S3 alaplapban használtam (volna) (intel P35+ICH9 chipset), de a Mistralban 2 féle alaplaban is kipróbálták, és ott is fagyott, mind a 2 kártya. A szívássorozat udán meguntam a dolgot és levásároltam az árát, lettek belőle DVD+R lemezek. :DDD
    A szervizben néztek rám, mint az UFÓra, mondták, hogy több százat eladtak belőle, de nem voltak gondok (na persze!). Mindenesetre, ha tényleg ennyit eladtak belőle, akkor előfordulhat, hogy pár PH-s fórumtárs is rendelkezik az említett kártyával, ezért merészeltem megnyitni a topicot, leginkább, hogy leírjam tapasztalataimat.
    Ha esetleg valakinek van ilyen, és megy, az írhatna pár sort, hogy megvédje a kártyát, mert a saját tapasztalataim alapján MINDENKIT LEBESZÉLNÉK, AKI ILYEN KÁRTYA VÁSÁRLÁSÁT TERVEZI. Még azt a kevés pénzt sem éri meg a szívás. :((( :((( :(((

    Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

  • Kriza

    őstag

    válasz gyuri41 #2 üzenetére

    Szerintem el kellene.
    De elég érdekes helyen teszed fel a kérdésed.

    Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Új hozzászólás Aktív témák