Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Oliverda #3438 üzenetére

    Mármint mire? Az volt vele a gondom, hogy hiába állítottam be, hogy S/PDIF kimenetként működjön, a gép újraindítása után mindig "mikrofonbemenetté változott" a FlexiJack. Megaztán a fejhallgatót is be kellett volna dugni valahova. Jó, tudom, létezik jack elosztó, csak abba még egy Jack-RCA átalakító is kellett volna, ez meg valljuk be, komikus.

    Nevetséges, hogy minden boot után azzal kellett kezdtem, hogy ezt újra és újra átállítom, pedig direkt vártam egy jó évet, hogy kiforrják magukat a driverek...

    Sajnos ezen kívül is voltak problémáim a kártyával. (A hangerőszabályzós rendetlenkedés így nézett ki.)

    A hosszútávú terv, hogy veszek egy X-Fi Prelude-öt, bízva a driverekben. AUX és mikrofon gond nem lesz, mert a TV kártyát (és a monitort) egy LCD TV-re cserélném, fejhallgatónak pedig egy Plantronics stereo bluetooth headset-et néztem ki. (Mobilhoz, MSN-hez, Skype-hoz, meg esti filmnézéshez, zenehallgatáshoz általában kiváló lenne.)
    Ez az egyik terv. A másik, hogy hagyom ezt az egészet a fenébe, s minden marad a régiben. Az lenne a legjobb. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák