Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Baliga Tamás #15323 üzenetére

    Azért a Xonar Dx-et egy PRelude-al egy lapon említeni szvsz egy "kicsit" erős. De a D2X-re se lehet mondani, hogy "lehagyta" max hasonlóan teljesít. Ami picit már többet tud az az ST(X) kategória.

    (#15326) Baliga Tamás: Azért az AE-vel én is kicsit szkeptikus vagyok... A DAC és OPAMP választás látom, kitűnő, de azok az ócska kondenzátorok a kártyán, plusz kérdés, milyen minőségű a tápszűrés, mert ezek a részek elég egyszerűnek tűnnek, és eléggé össze is van nyomorítva kis helyre az egész...

    (#15324) Skyhunter: Én Asus STX (2)-re váltottam róla. LM4562 (LME49720) műveleti erősítőkkel nem lennél szomorú a Prelude után zenehallgatás terén. :) Bónusz, fejhallgató erősítő is van benne, ha nagyon halk a fülesed, bár én sokkal jobban szeretem a vonalkimenete hangját, de jól jön a plusz lehetőség, ha a nyers erő kell. :D

    Mondjuk a Prelude-nak van egy sajátos bája 10-en év használat után. Én 2009-ben vettem az enyémet, és bár csak nézem itt az asztalon, valamiért hónapok óta nem volt szívem kirakni az apróra, hiába használom már kizárólag az STX2-t. :B

Új hozzászólás Aktív témák