Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz abridabri #71008 üzenetére

    FUBAR (2023)

    Nem vártam sokat de azt sikerült megugrania, egy közepes humoros-akció vígjáték ez, semmi több, nyilván Arnold Schwarzenegger nélkül fakabátot se érne - még így is necces valljuk be :D
    Swarzi mimikamentes arca egyszerűen már-már tragikomikus, Monica Barbaro remek az eyecandy szerepre és a 3+1 support karakter is eleinte nagyon cringe de az évad végére valamely szinten megszerettetik magukat a nézővel. A nyilvánvaló felesleges feleség-Donnie-Romi szál csak időhúzásra van, az akciók többségén meg eléggé low-budget érződik.
    Viszont ami jó az a zene (pl. end credits alatt), illetve a karakterek közti poénok, és a narratíva. Ugyan "minden epizód 1 küldetés" felállás van, de az évadon átívelő apa-lánya újrakapcsolódást sikerült jól megoldani úgy, hogy valóban érdekelje a nézőt és drukkoljon nekik, miközben újabb és újabb bonyodalmak nehezítik meg azt.

    Nem tudom lesz-e második évad vagy sem, mert szerintem ebben pont ennyi erő volt
    That's it, and that's all.

    szerk:
    ha össze kéne hasonlítani a másik legendával, Stallone új próbálkozásával (Tulsa King), hát az mérföldekkel jobb... az egész sorozat, a színészkedés, minden. De szeretjük Arnit is persze, hiszen egyike az utolsó igazi akcióhős titánoknak :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák