Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoltán12

    friss újonc

    Nekem van 10 V és csak jókat tudok mondani róla. Minőségi termék a Sonyhoz méltóan, jó a készülék fogása, nagyon kényelmes, pont megfelelő méretű, könnyű, erős fényű és szép a kijelző, brutál hosszú az üzemidő, nem fagy és nem akad, simán megy minden. Sajnos eléggé lehúzós ez a teszt és kissé elfogult is negatív irányba. A tesztelő inkább a negatívumokon lovagol és azt emeli ki ahelyett, hogy a pozitívumokat emelné ki és mutatná be. Akinek nem jön be a mozis képarány az eleve nem vesz Sony mobilt bár mindenki számára könnyen megszokható szerintem, aki pedig vesz őt meg nem érdeklik a kijelző hátrányai csak az előnyei mert hát előnyei is vannak bőven persze erről már nem esik szó. A sebességen sem érződik, hogy kevés lenne. Mindig megemlítem, hogy nem minden a hardver. Egy csúcshardverrel is akadhat fagyhat a telefon ha a gyártója nem fordított kellő időt és energiát az optimalizálásra. A Sony pedig ebben is jó, egy gyengébb hardverből is többet ki tud hozni mint más. Én elégedett vagyok vele és ajánlom mindenkinek akinek nem csak egy átlagos mindenki kezében látható készülék kell. A fényképező az teljesen alap, de aki profi fotókat akar készíteni egy telefonnal annak ott az 1 V viszont egy átlag felhasználónak bőven elég a 10 V is.

Új hozzászólás Aktív témák