Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bogingrol

    aktív tag

    válasz gyikhus #1028 üzenetére

    huu nagyon koszonom.amugy tom hogy sok mindenrol volt mar szo, probalom vegig olvasni a totyikot, de ilyen esetekben boven eleg ha dobtok egy linket es megnezem a diskurzust a temarol, de hat a netes kapcsolatomay mar emlegettem, tehat nem tok orakig a gep elott ulve olvasgatni hozzaszolasokat, szal erted :(
    amugy gep 640*480-as videokat keszit, 25 fps-el (neha 30-cal) szal a minoseg messze van a jotol, de egesz turhetonek mondhato (talan)
    a codeceket leszedtem es foltelepitettem a sokat emlegetett k-lite codec pakolmanyt, es csodak csodajara a szaggatas most megszunt, de adodott egy ujabb gomb, vagyis gond :DDD , most meg a prevju ablakomba szaggat, meg ha total leveszem a kepminoseget akkor is, rendereles utan tok jo a muvi, de amig dolgozok vele meg megnezegetem egesz szaggatos.a vas egy n force2-es alaplap, 1gb rammal, 2600 barcival, meg egy 6600 as 256mb-s vga-val, szal szerintem annyira nem keves....

    ...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

Új hozzászólás Aktív témák