Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz #16820480 #1434 üzenetére

    Szia!

    nem SR típusú gépem van, de a többire tudok válaszolni :)

    - memória bővítés: minden gép kényes rá, ha nem jót raksz be. Érdemes azonos típusú, buszsebességű és méretű memóriát használni párban. Akkor nem lesz gond.
    - optikai meghajtó - ennek szabványnak kell lennie. A specifikációban ellenőrizd és azok a típusú lemezek biztosan menni fognak.
    - garancia - jogszabályi rendfelkezés alapján az EU-ban vett berendezésekre, a gyártó köteles helyi garanciát adni, amennyiben van helyi képviselete és nem küldhet el a másik országba. Az EU-n kívüli vásárlás problémásabb...
    Erre a Sony-nak itt a hivatalos linkje, hívd fel őket vásárlás előtt:
    http://support.vaio.sony.hu/contacts/contacts.asp?site=voe_hu_HU_cons [link]
    Ahogy én láttam, szervizelik itthon az angliai és a német gépeket is.

    Én a helyedben a magyar billentyűzet miatt itthon venném. Külföldön sem olcsóbb, legalábbis ahol én néztem (Sony német hivatalos helyek és Anglia, egyik sem volt az... Az USA már más tészta, de a szállítgatás kb. 50e-edbe lesz minimum, ha vissza kell küldened javíttatni... (futárszolgálat, vámolás, stb...).

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz #16820480 #1439 üzenetére

    Márciustól lesz itthon igazán magyar forgalmazás. Egy nagykerből, ahol mindent adnak, csak a notikat nem, mondták, hogy azért nem tudnak adni, mert exkluzív jog van még márciusig. Utána már mehetek hozzájuk bármiért...

    Az optikai meghajtóval kapcsolatban: biztosan nem lesz problémád. Az ismerősödnek meg tudom ajánlani egy partnercégünket, akik profi MAC szervíz (hivatalos). Ha gondolod, bevizsgálják és lehet, hogy csak beállítási problémák vannak és nem hardveres hátterű...

    Memóriáknál én még nem hallottam olyat, hogy ne menne mással. A Kingstont szokták dugdosni, nekem is az volt a régi ASUS-ban...

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák