Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zandrs

    csendes tag

    válasz kgergo89 #2338 üzenetére

    privátban ment a válasz :)

    kérdés:
    a hdmi-csatlakozást csak rádugod a tv-re és megy a fullhd film?
    vagy a win miatt macerásabb a dolog?

  • acélkemény

    tag

    válasz kgergo89 #2338 üzenetére

    Tegyuk fe, hogy zeneket csinalsz. Tegyuk fel, olyanokat, ami masnak nem tetszik. Ez esetben megker ra az az illeto, hogy legyszi csinalj mar neki egy olyat, amit viszont te nem tudsz. Erre o elkezd fikazni teged, hogy "te nevezed magad zenesznek? valsag van, te meg nem tudod jatszani, amit en akarok? menj a fenebe!" te hogy erezned magad? bantana, hogy azt hiszik, mert nem tudsz egy adott fajta zenet csinalni, nem nevezheted magad zenesznek, vagy tovabbra is annak fogod nevezni magad es elkuldod a halal picsajaba azt , aki mondta? csak azert erdeklodom, mert kicsit elkenyesztetett filozofiat folytatsz, nyilvan mindig mindent megkaptal eletedben, amit akartal. hat itt az elso szopasod, orulj neki, hogy SONY-tol kaptad es nem vmi nagy darab izomallattol. mert ilyen hozzaallassal megerdemelned, baratom! tudod mit? az ilyen esetekben az ugyfelszolgalatosok mit mondanak rolad? nem irom le inkabb, de amikor ilyennel jon vmi taplo hozzank, hogy "barcsak ne vettem volna SONY VAIO-t" olyankor telefonon kivul mi is megbeszeljuk vonalon kivul: "en is ezt kivanom, barcsak ne vettel volna!!" csak te annyival vagy elonyben, hogy neked nem kell mas baromsagat hallgatni. es most még nagyon customer friendly voltam veled. kerlek, ne vegyel tobbet VAIO-t, sot, legyszi a legjobb barataidnak is mondd el, hogy ne vegyenek! nem a marka miatt... mindenkinek jobb. Azt hiszed meghatja a SONY-t a sirasod? Nem reklamalni kell... csinalj jobbat! Ja, hogy nem megy? Vegyel apple-t... nekik is jobb, nekunk is jobb, nekik is jobb. Ennel mar csak akkor lenne jobb, ha nem pazarolnad az energiadat rank, koszi.

    ui: bocs sracok, ezt mar nem tudtam visszatartani, elnezest kerek, hogy itt elottetek kell leoltanam egy ex-ugyfelunket. termeszetesen tovabbra is szivesen segitunk mindenkinek, aki ezert keresi a supportot es nem mas faraszto okbol!

    VAIO Technical Support Analyst

Új hozzászólás Aktív témák