Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz salapp #52569 üzenetére

    Azt fontos megjegyezni, hogy ha az ember visz magával megfelelő teszttartalmat, és beállítja a tévét "Nomal" módba, majd azt követően a neki tetsző módon, akkor már az üzletben is nagyon hasznos észrevételeket tehet a tévé minőségével kapcsolatban.

    Az IPS paneles technológia pedig sokak számára megfelelő, ugyanis sokkal kevesebben tévéznek sötét szobában, mint megvilágítás mellett. Ezért, ha korrekt, fényszivárgástól mentes panelt talál az ember (ez mindig kritikus tényező), akkor azért tud szép képi élményt nyújtani egy ilyen tévé is.

    A 2016-os palettáról én a 65XD8505-öt teszteltem le anno alaposan, és IPS vonalon az egyik legjobb tévé volt, amit valaha láttam.

    A 120 Hz-es panelnek köszönhetően a mozgásmegjelenítése nagyon jó volt, és megragadt bennem, hogy mennyire szép, természetes színei voltak. A Triluminos panel nagy áldás a tévék világában.

    Az XG-t még nem volt alkalmam szemügyre venni, de tudva, hogy javítottak a színmélységen (10 bites panelt kapott), ha minőségre hozza, amit az XD, akkor már pusztán az összehasonlítás alapján is bátran megvenném világos nappaliba, és lámpa mellett tévézni, filmet nézni.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák