Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Bali27 #26754 üzenetére

    Szia!

    Nem nagyon ajanlottak ezek a belepo uhd tv-k, ebben az arban jobb valasztas az 50W755/756/805/808. A 7-es sorozatban nincs 3d, 8-as sorozatban van 3d. A szamok ezen kivul szinelterest jelentenek, ezust es fekete kerettel kaphatok a tv-k. A 7-es sorozat festett ezust es fekete szinu talppal, a 8-as sorozatban pedig ezust szinu krom es fustszinu kromozott talppal.

    [ Szerkesztve ]

  • kkovi

    csendes tag

    válasz Bali27 #26754 üzenetére

    Üdv!
    Sony KD-49XD7005- most már tudom, nem igazán ajánlott a belépő színtű UHD tv( igaz, úgy tűnik, hogy egyetlen gyártó hasonló modellje sem).
    Ezzel együtt, ez mostanában 199900,- volt, így én is belevágtam.Az előző TRINITRON(72 CM) már 16 éves, de még nem volt semmi baja.
    Első tapasztalatok: Hálózatra kötve azonnal frissül, igaz , ez kb. 20 perc, majd újra kell indítani, de ez a része viszonylag egyszerű.
    Kezdőként írom -főleg kezdőknek:
    Kép: nem Triluminos TV, IPS panel-ezzel kapcsolatban rengeteg dolgot írtak már itt.A 4k-s tartalmakat( pl. Youtube-ról szépen viszi.SD TV adások eléggé gyérek, HD adások már nagyságrendileg jobbak.
    Sportközvetítés esetén már szükség lehet a Foci üzemmódra, de így is van utánahúzás.
    Érdemes foglalkozni a kép beállításával, alapból( legalábbis nálam) nem az igazi.Hang-közepes, de ezen már egy olcsóbb házimozi rendszer is sokat segít( elég az 5.1 és tartalmazzon digitális optikai bemenetet).
    Meg kell tervezni a helyét,s ez alapján kell esetleg hosszabb kábeleket beszerezni, különösen , ha rögtön többféle ki és bemenetet szeretnénk használni.A talp felrakását még a fóliázott képernyővel végezzük, plusz egy fő segítség is jól jöhet.
    Lehet, hogy csak nálam történt,LAN -kábel beköt, minden Ok, de a Set-top box( magentás iptv jön) összekötése után sem a HDMI, sem a SCART bemeneten nem volt kép, csak hang, s ezen csak a tápkábel kihúzása segített, s utána már minden rendben ( nem tiltottam le korábban a képet).
    Egyenlőre idáig jutottam, kérdéseim:
    Androidos tablettel akkor is tudom vezérelni, ha a TV vezetékkel kapcsolódik az internethez?
    Milyen eszköz javasolt a böngészés megkönnyítésére?

Új hozzászólás Aktív témák