Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Neo

    tag

    válasz nemma #1855 üzenetére

    Már nem azért, de én azért sem vennék ilyen telót a D szériából, mivel a K800-nak 950mAh-es a akksi, és a haverom D600-asába eleve asszem 450-est kapott, amivel ha eljön a suliba, fél órás út, hallgat zenét rajta, ne adj isten, esetleg megnéz közbe egy sorozat egy részét, telefonál, 1 nap alatt lemerül az akksija! Nem egyszer járt már úgy, hogy este elfelejtette felrakni töltőre, másnap jön, és mondja, h már a buzon kikapcsolt neki, az azért elég gáz sztem... Sőt, a D900-ba még vékonyabb az akksi, szval sztem még addig se bírja! (Elmondanám, h a haverom rendesen kisütötte, 2*, vigyázott rá, szval nem amiatt bírja eddig!)
    Egyedül max a joystick helyett a nyomógombos megoldás lehet kicsit jobb, bár nekem nagyon nem tetszik, hogy mekkorákat kattan 1-1 benyomás után! Órán, amikor tök kuss van, zeng az egész terem tőle!

    Nekem amúgy '06 Szept 14 óta van meg a telóm, és nem tapasztaltam olyat, hogy rosszalkodna a joy, nemtom mások hogy használják, hogy 2-3 hónap alatt elromlik...
    Amőgy legtöbb igénybevétel akkor van, ha nyomkodják, szval nem a 4 irányba mozgatják, hanem hogy benyomják, sőt, még ha egyik oldalra elmozgatják, és akkor nyomják be! :O
    Akkor kopik a legjobban, és akkor meg ne csodálkozzanak, hogy gyors elromlik! Én mindíg úgy szoktam, hogy mozgatni mozgatom, de ha beljebb akarok a menüben menni, akkor a képernyő alatti 2 gombot használom, nem is szoktam nyomkodni a joy-t!
    A régi T610-esem is 3 és fél évet bírt ki, mikor előjött rajta az, hogy néha alíg bírtam irányítani! Pedig azzal is ez volt a gond rengeteg embernél!

Új hozzászólás Aktív témák