Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikolaidc

    csendes tag

    Elég régen volt már, hogy megjelentek az elsô képek ròla, és akkor is nagy port kavart fel.
    Én egybôl beleszerettem és azt mondtam kell nekem egy ilyen.
    Eltelt három év, és megvan, ittvan. Igen sikerult beszereznem egy Sony Ericsson Jolie prototìpust ami mûködik, hisz ezt a témát is ròla ìrom.
    Alapbòl egy elsô kiadásù windows phone 7 van rajta, tele hibával, de a rendszert nem nézve, hardvert nézve elképesztô! A qwerty billentyûzet megoldása kicsit furának hat, mert nincs nyomáspontja, olyan érzékelôk mint az elôlapon, csak elválasztva egymástòl.
    Az akkumlátor 1500mah, BST-41, ami nálam egy erôs éjszaka alatt telik meg, de 2-3napot megy!
    A Zune kommunikál vele SonyErc Jolie névre hallgat, 16gb memòriát kezeli a gép.
    A kamera 8.1mp es de a software miatt elég lassù a keresô, de az autofokusznál felpörög és szép képet, csinal.
    Innentol a qwertyvel irok egy kicsit, feher keret, ezust negyzetekben fekete betuk es narancs fn gomb.
    rezgo motor nincsbenne, vagy a rendszer nem latja, denekem nem is hianyzik.
    a hivas egy picit mokas, de turheto, hallod a sajat hangodat vissza, de csak halkan.
    magyar vodafone hu val kommunikal, 3g van bene.
    a bongeszes wifin picit lassu mert csak b/g de ezis csak rendszer hiba
    kijelzo nagyon szep nagy erinto egy picit neha szorakozik de ez is sorohato a rendszerhibakhoz.
    amiert nyitottam a forumtemat hogy kerdezzek: mi az a kitl mod?
    -hogyantudok rom dumpot csinalni
    -es keresek vallalkozokat akik segitenek egy elvezhetobb fendszert, akar wp7.8at csinalni
    ha gondoljatok itt vezetem hogy hol jarok, es keresre kepet is teszek fel rola
    az 1. feladat kikenyszeriteni a zunet a microsoft alap javitocsomagjanak telepitesere, mert elvbenerre is kijott

    Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

  • Nikolaidc

    csendes tag

    Éss igen! Sikerült beszereznem egy másik darabot (fehér hátlap, fekete gombok) ami már V6 (mert az előzőbe akksi alatt csak v5 volt) de nagyon érdekes, már van benne vibra, rengeteg szoftveres hiba javítva van de az akksi töltése még mindíg húzós

    Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

Új hozzászólás Aktív témák